Skip to content

Firma MIDAS

TRADYCJAmidas

Firma MIDAS wraz z poprzedzającymi ją firmami rodzinnymi, posiada 20 letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży elementów wykańczania wnętrz. Powstała jako mały rodzinny biznes, na przestrzeni lat rozwijając się i inwestując w nowe produkty i technologie. Dziś jest silną, prężnie działającą i odnoszącą sukcesy firmą na rynku polskim i zagranicznym. Od początku na jej czele stoi Marek Wesołowski. Jest przedsiębiorcą o pasjonującej i wizjonerskiej naturze, osobą serdeczną i pogodną. Pomysłowość, innowacyjne projekty oraz ogromne zaangażowanie w działalność firmy, sprawiają, że jest niepodważalnym autorytetem dla pracowników firmy oraz dla całej branży.

NOWOCZESNOŚĆ

MIDAS to profesjonalnie zarządzana firma, o polskim kapitale. Nowoczesny park maszynowy oraz zespół pracujących w nim fachowców,  zapewnia wysoką jakość produktów oraz zaspokaja potrzeby konsumentów.

INNOWACYJNOŚĆ

„My nie idziemy drogą, my ją wytyczamy” Kierując się zasadą poszukiwania nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, MIDAS zaprojektował i wprowadził na rynek wiele innowacyjnych produktów. Kilkadziesiąt patentów, certyfikatów i praw ochronnych polskich i zagranicznych to nie są puste słowa, a rzeczywisty potencjał firmy.

KAPITAŁ LUDZKI

Bez naszych specjalistów trudno sobie wyobrazić dzisiejszy wymiar firmy. MIDAS posiada wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę. Dzięki atmosferze wzajemnej życzliwości i koleżeństwa, tworzymy zgrany zespół. Możemy się pochwalić doskonałą obsługą klienta, kompetentną kadrą kierowniczą oraz szerokim gronem partnerów i współpracowników.

PRZYSZŁOŚĆ

Przyszłość firmy kreujemy już dzisiaj. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wielu wyzwaniom, a klientów pozytywnie zaskoczymy nowymi produktami.